4 عامل مهم در گفتن جملات تاکیدی مثبت

دوست عزیز حتما تا حالا به قدرت جملات تاکیدی و ماهیت اونا پی بردی و متوجه این قضیه شدی که چقدر گفتن جملات تاکیدی میتونه زندگی مارو دگرگون کنه.

ولی برای جملات تاکیدی مثبت  چند تا نکته هست که باید خدمتتون عرض کنم.

اول اینکه مکرر و به تعداد خیلی زیاد به این فایل ها گوش کنید.گوش دادن یک روز یا چند روز چند ماه تغییرات و. نتایجی تا این اندازه خواهد داشت.و باید همیشه در گوش شما زمزمه کند تا ضمیر ناخودآگاه شما بتواند مجدد از نو برنامه ریزی شود.به طور مثال امروز می گوید من پولدار و ثروتمندم ولی فردا تکرار نشود ضمیر ناخودآگاه دیگر به آن عبارت اهمیت نخواد داد در واقع در روز بعدی برای ضمیر ناخودآگاه آن عبارت تازگی خواهد داشت.

دوم اینکه هرگز تسلیم نشوید و دست از گوش دادن بر ندارید.بعد از گذشت چند روز و شاید در ابتدای همان روز ندای از درون بلند می شود و می گوید این عبارات دروغ هستند و باز افکار منفی به سراغ شما خواهند آمد و این ادعا را خواهند کرد که این جملات دروغین و بی فایده است. دلیل آن این است که شما با افکار منفی دست و پنجه نرم کردید و این امری عادی و طبیعی است چون ذهن استدلالی شما این حرف ها برایش تازگی دارد و نمی تواند آنها را قبول کند.و بعد از مقاومت ذهنی اتفاقات و رخ داد های بیرونی شمارا اذیت خواهد کرد ولی دوست عزیز اگر می خوای واقعا تغییر کنی باید اینارو شکست بدی تابتونی زندگی خودتو تغییر بدی.

سوم اینکه جملات را با صدا و زبان مادری خود ضبط کنید.چرا من روی این قضیه اینقدر پا فشاری می کنم؟و برا این فقط یک دلیل میارم و اون اینکه شما وقتی تو ذهنتون دارید با خودتون حرف میزنید به زبان مادری حرف میزنید و در واقع ضمیر ناخودآگاه شما به زبان و صدای شما بیشتر وابسته است تا به صدای دیگری و زبان دیگری.من حتی در محصولات سایت آموزش تغییر باورها اکیدا تاکید کردم و حتی متن و فایل PDF جملات را نیز در اختیار گذاشتم که بتوانید از روی آن جملات را ادا و ضبط کنید.

چهارم اینکه موقع گوش دادن به جملات تاکیدی به آنها فکر کنید و با آن هم کلام بشوید.ما همیشه موقع حرف زدن با خود در حال ارسال سیگنال به ضمیر ناخودآگاه خود هستیم و این پروسه هر روز و در هر لحظه در حال انجام هست.اگر شما به جملات تاکیدی هم نوا شوید قدرت و نفوذ آنرا دوبرابر می کنید و این یعنی تغییرات سریعتر اتفاق خواهد افتاد.

و آخر اینکه سعی کنید وقتی دلخور یا ناراحت هستید به جملات تاکیدی گوش ندهید.دلیل این امر این است که ذهن استدلالی شما با گفتن عبارتی دیدی گفتم دروغه یا امثال اینها شمارا از ادامه کار منصرف می کند ولی شما با این رفتارهای ذهن خود اگاه هرگز منصرف و نا امید نخواهید شد و بیشتر و پرقدرت تر به کار خود ادامه خواهد داد.

چهار عامل مهم و موثر در تغییر باورهایتان به وسیله جملات تاکیدی مثبت

(بر روی هر کدام کلیک کنید تا توضیحات آن نمایش داده شود)

ایمان

صبر

اراده

تلاش

ما جملات تاکیدی مثبت را در قالب فایل صوتی به همراه فایل PDF در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم و بسته به سلیقه خود می توانید آنها را انتخاب و دانلود کنید. بعضی از همکاران ما پیشنهاد 21 روز برای گوش دادن به فایل ها را می دهند چرا که 21 روز زمان برای ترک هر عادتی مناسب تشخیص داده شده ولی  تغییر باورها پیشنهاد می کند هر زمان که آرامش ذهنی دارید و زمانی برایش تعیین نمی کنیم چرا که باور با 21 روز سخت عوض می شود و باید آنقدر تکرار و تکرار کنید تا ملکه ذهنتان شود.

این جملات به زودی آماده و در سایت قرار می گیرد

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *