جذب خواسته ها با ادعونی استجب لکم‬‎

ادعونی استجب لکم‬‎

بخواهید که به شما داده خواهد شد.

در این پست می خوام کمی راجب این مساله باهاتون حرف بزنم.ابتدای پست آیه زیبای ادعونی استجب لکم‬‎ را قرار دادم تا بهتر با موضوع آشنا شید. خوب سوال اول وقتی سوال می پرسی و می خوای پیرامون اون مساله بهت جواب داده شه چجوری سوال می کنی؟ آره چجوری سوال می کنی؟ شاید بپرسی ؟خدایا چرا من پولدار نمی شم؟ چرا برا من جواب نمی ده؟ چرا اون خص ازم خوشش نمیاد؟ چرا کسی دوستم نداره؟ و….. یکم راجب این نوع سوالات فکر کن………………………. خدای رحمان یه قانونی داره به نام ادعونی استجب لکم‬‎ (بخواهید که به شما داده خواهد شد) اما نکته کلیدی اینجاس که چجوری می خوای؟ با چه لحنی و با چه تمرکزی سوال می پرسی؟ با لحن منفی و جذب منفی؟ خوب نبایدم برسی.

مختصری از سیستم عصبی RAS

هنگامی که هدفتان را مشخص کنید,سیستمی را به کار می اندازید که به آن RAS می گویند. RAS بخشی از مغز شماست که مانند یک آهن ربا عمل می کند و همه ی اطلاعات و فرصت هایی که می تواند به شما کمک کند سریع تر به هدفتان برسید را جذب میکند. به کار انداختن این سیستم مغزی-عصبی قدرتمند می تواند تقریباً در عرض چند روز یا چند هفته تغییراتی اساسی در زندگی شما به وجود آورد. مثلاً اگر تصمیم گرفته باشید که فکر کنید همه چیز در دنیا خراب است و یا شما آدم بدشانسی هستید، RAS مشغول جمع آوری شواهدی مبتنی بر بدشانسی شما از محیط می‌شود و سپس آنها را در اختیار رایانه ذهن شما قرار می‌دهد تا آن هم به روش خود به شما ثابت کند که حق با شما است و واقعا بدشانس هستید. در حالی که پیروزمندان به RAS وظیفه متفاوتی واگذار می‌کنند. RAS آنها شواهدی مبتنی بر هوشمندی، توانمندی، موفقیت و قدرت آنها را از محیط بر می‌گزیند تا به آنها ثابت کند که پیروزند.

فقط کافیست جنس سوال رو عوض کنیم.بهتون قول میدم تکنیک سوال کردن به قدری اثر بخشه که حتی باورتون نمی شه.باورتون نمیشه که چجوری این تکنیک ساده راه ها و روش های رسیدن به خواسته یا هدفتونو بهتون نشون میده فقط کافیه درست سوال کنی.

مثلا بگو خدایا من چجوری به اون درآمد برسم؟ خدایا چجوری اون فرد مورد علاقمو جذب کنم؟ خدایا چجوری اون مبلغ رو تهیه کنم؟ این جنس سوالات مشخص می کنه که دنبال راه و روشی هستی که می خوای تورو به هدفت برسونه و اما سوالی مثل چرا من پولدار نمیشم جنس سوال به گونه ای است که داره اوضاع و شرایط رو جوری رقم می زنه که نتونی بهش برسی درواقع طالب راه و روش نیستی. ببین دوست خوبم اگه نمی تونی از قانون جذب جوابب بگیری اگه همیشه کلافه هستی که چرا هیچ چیز برات جواب نمیده باید قبول کنی و باور داشته باشی که قوانین خدای رحمان بی عیب و نقصه و مشکل از خودمون روش خواستن ما درست نیست و به همین دلیل همیشه جواب های منفی دریافت می کنیم. از این به بعد سعی کن وقتی دنبال هدفی هستی که بهش برسی سعی کن جنس سوالتو عوض کنی و با عبارت چگونه شروع کن و با این روش می تونی در زمان خیلی کمتری به هدفت که می خوای برسی راه بهت نشون داده میشه.مطمعن باش و باور کن و ایمان داشته باش که کائنات راه رو بهت نشون میده.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *