اراده سومین شرط برای تغییر باور

اراده سومین شرط برای تغییر باور

با سومین عامل از چهار عامل مهم و موثر در تغییر باورهایتان به وسیله جملات تاکیدی مثبت با عنوان اراده سومین شرط برای تغییر باور در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

اراده یک قدرت درونی است که در وجود هر شخصی نهفته و یکی از نیروهایی است که خدای رحمان به ما انسان ها ارزانی داشته است.خیلی از موفقیت های بزرگ مدیون اراده انسان های با اراده است.نیرویی است که اگر به کار گرفته شود شگفتی های زیادی خلق می کند.اراده با فکر و خیال های منفی رشد نمی کند و باعث تضیف آن نیز می شود.اراده یک میل درونی برای تغییر است.انگیزه ای که از درون سرچشمه می گیرد و به صورت هدف در می آید و با نیروی ذهن و اندام های جسمی تبدیل به عمل می شود.

برای هر تغییر باید به مرز تنفر از آن وضعیت رسید.یعنی اگر از وضعیتی که داری تقریبا راضی باشی نمی توانی تغییری انجام دهی.تغییر باید به مرز بیزاری و تنفر برسد.خیلی ها هستند که وقتی از جایی در آمد دارند (بخور و نمیر) به این درآمد راضی بوده و برای دریافت بیشتر تلاشی نمی کنند و حتی ترس از دست دادن کار نیز برایشان جنون آور است.

ما در این گروه سعی می کنیم جملات تاکیدی مثبت برای عزیزان آماده سازیم تا با استفاده از آن بتوانند بر اراده و نفس تنبل خود فایق آیند.برای رسیدن به هدف خود (تغییر شرایط زندگی) باید بخواهید و برنامه داشته باشید و عمل کنید.اراده همان خواستن است همان خسته شدن از وضعیت فعلی است.برنامه داشتن همان هدف گذاری برای رسیدن به وضعیت مطلوب و عمل کردن همان طی مسیر رسیدن به هدف است.

یکی از عوامل مهم از بین رفتن اراده دزد زمان هاست مانند برنامه های چت در گوشی های اندروید یا بسیاری مساءل دیگر که انسان را سست اراده و آنرا تنبل بار می آورد و وقتی می خواهد تغییر انجام دهد چون تمرکز بر موضوع تغییر ندارد ذهن استدلالی می گوید ولش کن چیکار کنم من که پول ندارم و باز روز از نو روزی از نو.

هیچکس نمی تواند شما را مجبور به تغییر کند مگر اینکه خود بخواهید و اراده خود را برای ایجاد تغییرات اساسی پولادین کنید.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *